do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe

T.A. by GHE TRIPACK Flora- zestaw 3 nawozów Gro, Bloom, Micro | woda miękka

Dostępność: Duża ilość
Cena: 79,00 zł 79.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

GHE TRIPACK FLORA SOFT TriPart - to kompletny zestaw składający się z 3 nawozów do miękkiej wody + pH regulator do stosowania w każdej fazie życia.
Zestaw idealnie nadaje się do upraw w ziemi, hydroponice czy kokosie.

ZESTAW ZAWIERA:

TriPart® Micro, 500 ml

Dostępny w składzie wody twardej lub miękkiej, TriPart® Micro jest podstawą systemu „elementów budulcowych”, dostarczając mikro- i submikroelementy oraz niektóre uzupełniające makroelementy. 
Używaj TriPart® Micro zgodnie z zaleceniami przez cały okres wzrostu i kwitnienia.

TriPart® Grow, 500 ml

Stymuluje wzrost strukturalny i wegetatywny, buduje silne korzenie i dostarcza większość azotu, potasu i minerałów wtórnych w TriPart®. 
Używaj wyższych poziomów wzrostu i niższych poziomów kwitnienia.

TriPart® Bloom 500 ml

Dostarcza formy fosforu i potasu, których potrzebują twoje rośliny, aby zwiększyć tworzenie się korzeni i zdrowie podczas wzrostu oraz pomóc w maksymalnym wykorzystaniu ich potencjału genetycznego podczas kwitnienia i owocowania.

Dodatkowo w zestawie znajdziesz 25 g regulatora PH w proszku.

Trzyczęściowy system składników odżywczych „Building Block”: TERRA AQUATICA TriPart® zapewnia najlepszą możliwą równowagę między koncentracją a elastycznością.

Odżywki TriPart® pozwalają idealnie dopasować się do zmieniających się potrzeb roślin, zmieniając mieszankę w miarę postępu wzrostu: więcej TriPart® Grow podczas wzrostu i więcej TriPart® Bloom do kwitnienia i owocowania: prosta i niezwykle skuteczna kompozycja.

Wykorzystywany przez najbardziej prestiżowe laboratoria badawcze i uniwersytety, w tym NASA, TriPart® to ewoluujący system, który stale aktualizujemy zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi i ulepszamy poprzez wyczerpujące testy wewnętrzne oraz z naszymi partnerami w profesjonalnym ogrodnictwie.

Wielu producentów  twierdzi, że ich produkt zawiera wszystko, czego twoja roślina potrzebuje do zdrowego wzrostu, ale w przeciwieństwie do większości konkurentów, TriPart® zawiera nie tylko podstawowe i drugorzędne składniki odżywcze niezbędne do podstawowego odżywiania roślin, ale także pełen zakres mikro- i submikroelementów, aby zwiększyć wchłanianie i stabilność. Właśnie dlatego TriPart® zapewnia tak imponujące i niezawodne wyniki na rynkach specjalistycznych, gdzie ulepszony smak, aromat, moc i produkcja olejków eterycznych są kluczowe.

TriPart® jest dostępny z formułami TriPart® Micro do twardej lub miękkiej wody, aby zapewnić optymalny poziom wapnia w pożywce, zapobiegając problemom blokady/niedoboru, które mogą wywołać uniwersalne składniki odżywcze.

W zestawie GHE TRIPACK FLORA SERIES znajdują się

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl