do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe

Canna Cure - stymulacja wzrostu i kwitnienia | ochrona przed szkodnikami

Dostępność: Duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 46,50 zł 46.50
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

CANNACURE to pierwszy produkt firmy CANNA, który kontroluje szkodniki. Jest przyjazny dla środowiska i wolny od toksyn. CANNACURE zapewnia zdrowsze rośliny, większe kwiaty i zwiększoną wydajność. Preparat CANNACURE został zaprezentowany na wystawie Spannabis w lutym 2011 i od tego czasu został doceniony przez wielu użytkowników.

100% NATURALNA WALKA ZE SZKODNIKAMI

Mączlika, mszyce, przędziorki, czerwce mączyste ... świat jest pełen chorób, szkodników i pasożytów, które szukają okazji do opanowania rośliny i zniszczenia uprawy. Oczywiście, chcesz chronić swoje rośliny w najlepszy możliwy sposób. Ale w jaki sposób? Ciężkie pestycydy chemiczne mogą wykonać pracę, ale zanieczyszczają środowisko i zatruwają kwiaty i owoce. Ale na ogół bardziej tradycyjne metody kontroli chorób i szkodników nie działają wystarczająco dobrze.

CANNACURE to produkt, który ma to wszystko. Jest przyjazny dla środowiska, eliminuje szkodniki i pleśń oraz stymuluje wzrost i kwitnienie.

CANNACURE jest pierwszym CANNA kontrolerem na szkodniki i choroby roślin, opracowany przez CANNA Research Laboratoruim. W przeciwieństwie do innych środków ochrony roślin, jest to również odżywka dla liści. Gwarantuje zdrowsze rośliny, które mogą skupić się na produkcji dużych kwiatów i większych plonów. Ale to nie tylko naukowcy CANNA są przekonani o jakości tego produktu, również wielu hodowców decenia ten produkt.

JAK TO DZIAŁA?

Podczas natrysku, CANNACURE tworzy naturalną "drugą skórę" na roślinach. Ta warstwa poprawia koloryt liści i wigor, ale również pozwala roślinie oddychać. To sprawia, że są one zdrowe, lśniące i czyste, umożliwiające optymalną fotosyntezę. To daje roślinom szansę skupienia się na kwitnienia. Również wszelkie szkodniki utkną w lepkiej warstwie, więc nie będą miały szansy uszkodzić liści. Ostatecznie, szkodniki będą głodować do śmierci. Dlatego też jest ważne, aby liście zostały spryskane zarówno z wierzchu, jak i ze spodniej strony. W połączeniu z innymi substancjami odżywczymi CANNA i dodatkami, CANNACURE pomoże roślinie obronić się przed przyszłymi szkodnikami i chorobami.

DAWKOWANIE:

Stosowanie preparatu CANNACURE prewencyjnie, raz w tygodniu, sprawia że szkodniki nie mają kontaktu z liśćmi i giną. Jeżeli masz silnie zaatakowane rośliny, na przykład przez mączliki, roztocza, pluskwiaki czy mszyce, użyj CANNACURE do ich zlikwidowania. Wielokrotny natrysk raz na 3 dni wystarczy do rozwiązania kwestii ochrony przed szkodnikami.

CANNACURE może być stosowany od początku rozwoju aż do zbiorów i może być użyty zarówno do roślin jadalnych, jak i ozdobnych. W ten sposób unikniesz rozwoju szkodników bezpośrednio przed zbiorami.

  • Dawkowanie: 330 ml na 1 litr wody
  • Proszę spryskiwać roślinę minimalnie raz na tydzień aż do okresu zbiorów
  • W celu zwiększenie skuteczności proszę stosować delikatny rozpylacz
  • Proszę nie przygotowywać więcej odżywki, niż są Państwo w stanie wykorzystać przez 10 dni
  • Proszę nie stosować jednocześnie z produktami, które zawierają nadtlenek wodoru
  • Proszę nie mieszać z innymi produktami niż z wodą
  • CANNACURE można stosować razem z innymi substancjami odżywczymi

Pozostałe instrukcje

  • Przed użyciem proszę dobrze wstrząsnąć zawartość butelki
  • Proszę przechowywać preparat zamknięty, w ciemnym miejscu, chronionym przed chłodem
  • Proszę przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl