Nawóz mineralny do hydrokultury - Blusana

Availability: brak towaru
Price: €4.65 4.65
quantity szt.

product unavailable

add to wish list

Description

Długotrwały nawóz do roślin. Optymalny do hydrokultur, szybkie działanie, łatwe dozowanie.

Nawóz mineralny NPK – nawóz o długotrwałym działaniu na bazie jonowymiennej do zaopatrywania roślin hydropokulturowych.

Długotrwała substancja odżywcza Blusana Lewatit HD 50 adsorbuje sole w wodzie i uwalnia w zamian substancje odżywcze w wodzie.

Dzięki wysokiemu stężeniu składników odżywczych Twoja roślina jest optymalnie zaopatrzona w niezbędne składniki odżywcze.

Niedobór składników odżywczych może szybko usuwać.

Definicja nawozu NPK:

Azot "N" wspomaga fotosyntezę (wzrost zielonych części roślin) fosforu "P" wspomaga tworzenie się owoców i kwiatów" – potasu zwiększa odporność (reguluje gospodarkę wody i wzmacnia tkankę roślinną).

System hydrokultury.

Nasz nawóz Blusana o długotrwałym działaniu nadaje się w szczególności do systemów hydrokultury. Leni oferuje wszystkie akcesoria do roślin hydrokulturowych.

Czy to gleba na rośliny, odpowiednia doniczka na rośliny, donica, czy też odpowiednia glinka naszej własnej marki Blusana. Nasze produkty są optymalnie do siebie dopasowane.

Zalety hydrokultury to:

Łatwa pielęgnacja roślin dzięki nieskomplikowanej kontroli podlewania i rzadszemu podlewaniu, ponieważ zapasy na kilka tygodni nie wystarczają, że szkodniki, które często znajdują się w uprawach ziemnych, brak ryzyka powstawania pleśni, optymalna wentylacja korzeni i prawie nie ma problemów z chorobami korzeniowymi.

 

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium