do kasy suma: 0,00 zł
Wersje językowe
O nas

Cześć! Tu Kasia i Łukasz. Miło nam, że tu jesteś! Mamy nadzieję, że nasza zielona energia porwie również Ciebie i rozgościsz się u nas na dobre.

Kim Jesteśmy?

Sercem i Rozumem w Hop’ku jest Kasia i Łukasz. Tylko trudno jednoznacznie określić kto jest tą stroną racjonalną a kto emocjonalną;)
Na szczęście jedno jest pewnie - Hands Of Plants, to przede wszystkim najlepszy pod słońcem zespół – rodzina Hopkowa. Grupa prawdziwych pasjonatów roślin, o ogromnej wiedzy teoretycznej ale również zdobywanej w praktyce. Śmiało można o nas powiedzieć, że mamy ręce pełne roślin, gdyż nasze parapety już dawno przestały mieścić małą „domową kolekcję”.

Czym się zajmujemy?

Naszą pasją i największa miłością są rzadkie rośliny egzotyczne. Sprowadzamy je dla Was z najdalszych zakątków świata.
Stale dbamy o poszerzanie oferty o nowe gatunki i odmiany, a w kolekcji Hands Of Plants często znajdziecie rośliny niedostępne w innych sklepach.

Nasze rośliny sprzedajemy HoPkowym sklepie internetowym www.handsofplants.pl

Zajmujemy się również zielonymi aranżacjami mieszkań oraz przestrzeni użytkowych. Pomagamy, doradzamy, wybieramy i dostarczamy do Was, wymarzone rośliny dostosowane do Waszych potrzeb i warunków.

<<<
Oprócz roślin, które w naszych głowach i sercach są na pierwszym miejscu;) niezwykle istotna jest dla nas jest satysfakcja i zadowolenie Naszych Klientów, aby razem z nami dzielili tę pasję.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i najlepszymi ogrodnikami aby dostarczać rośliny najwyższej jakości. Coraz większa część zielonej oferty, pochodzi z naszej produkcji, dzięki temu poza najwyższą jakością i pełną wiedzą nt. oferowanych produktów możemy zapewnić atrakcyjne rynkowo ceny.>> to chyba stąd wyleci

Dlaczego warto zaufać właśnie nam i zakupy zrobić w Hand Of Plants?

To rośliny, stoją zawsze na pierwszym miejscu. Dbamy o to, aby pochodziły wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Dostarczane są do nas przetestowanymi kierowcami, w warunkach kontrolowanych i dostosowanych do warunków atmosferycznych. Magazyn, w którym mieszkają został specjalnie dostosowany do potrzeb różnych gatunków zarówno pod względem wilgotności, jak i stanowiska czy dodatkowego oświetlenia. Możemy Wam nieśmiało zdradzić, że na hali roślinnej mają warunki lepsze niż u nas w domu :) Wszyscy roślinni podopieczni są pod stałą opieką wykwalifikowanych osób, które dbają o ich zdrowy rozwój. Są systematycznie nawożone najlepszymi nawozami organicznymi. Jedyne co mamy na sumieniu, to za rzadko włączamy im muzykę klasyczną do snu;)

Mamy również naprawdę dużą wprawę w pakowaniu roślin. Przetestowaliśmy wiele różnych metod oraz materiałów do pakowania. Wybraliśmy te najlepszą dla roślin i z powodzeniem dostarczamy je w 99,95% przypadków w świetnym stanie do Waszych domów (tak, mamy to policzone!:) )

A jeśli, jak to czasem w życiu bywa, dojdzie do pomyłki albo podczas podróży dojdzie do uszkodzenia zamówienia, możecie mieć pewność, że 100% odpowiedzialności spoczywa na nas i nasz empatyczny dział obsługi odpowiednio zajmie się reklamacją, aby nie pozostawić Was ze smutną niespodzianką.

Jak to się zaczęło?

Jesteśmy polską, małą firmą, młodą duchem oraz stażem:) Hands Of Plants powstało z prawdziwej miłości do roślin i ich hodowli.
Pierwsze kroki stawialiśmy jako mikro firemka, hodując wszystkie okazy w przydomowej szklarni i we własnym domu.
Jak to bywa w firmach zrodzonych z pasji, praca jest przyjemnością, więc firma bardzo szybko się rozrosła, a Hands Of Plants szybko opuściło domowe pielesze przenosząc się do nowej siedziby a do zespołu dołączyły nowe wspaniałe osoby, które zostały członkami coraz większej HoP’kowej rodziny.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl